Služby

Golf Restaurant Karlštejn

Od letošní sezóny 2018 provozuje GRK restauraci ve vlastní režii. Doufáme, že všem členům přineseme pozitivní změny jak v nabídce, tak i v individuálním přístupu. Denní menu Vám bude zasíláno, pravidelně mailem. Čerstvé suroviny, tvorba sezónní nabídky, spolupráce s místními dodavateli, a hlavně vaše spokojenost bude cílem našeho snažení. Aktuální nabídka menu je každý týden v aktualitách.

Bogner

Společnost Bogner je světoznámá luxusní značka. V České republice má zastoupení od roku 2002. Tato firma se zaměřuje na exkluzivní sportovní oblečení. Pod vedením Willyho Bognera ml. a jeho ženy Soni dnes představuje více než devět kolekcí a přesahuje daleko za obor oděvnictví. Bognerův typický sportovní styl se promítá od golfu ke snowboardingu, na taneční parket, od parfémů až k filmu. Značka prostřednictvím výrobků, služeb a medií vyjadřuje svou vášeň pro sport, styl a kvalitu. Představa návrhářů byla zkombinovat sport s estetikou, odolnost se stylem.


Marshalská Akademie

Chcete se zdokonalit ve své nové profesi?

Využijte služeb Karlštejnské Maršálské Akademie

JEDNÁ SE O PRAKTICKÝ 8 HODINOVÝ TRÉNINK MARŠÁLA NA PRESTIŽNÍM HŘIŠTI GOLFOVÉHO RESORTU KARLŠTEJN
POD VEDENÍM ZKUŠENÉHO LEKTORA A KOUČE IVANA MAREŠE

Obsahem je :příprava na službu, spolupráce s recepcí, greenkeperem, starterem….
Dodržování časových limitů, sledování tempa hry, dodržování pravidel golfu a místních pravidel, praktická řešení vzniklých situací, činnost při turnajích, spolupráce s promotéry turnajů a další.…

Výstupem z tohoto treninku je závěrečná písemná zpráva se zhodnocením a návrhem opatření pro další profesní růst.

Certifikát o absolvování Karlštejnské Maršálské Akademie

Cena jednodenního treninku/7.30-16.00/včetně oběda je 1800 Kč, s možností zahrát si 9 jamek po skončení treninku za 400Kč.

Platba kartou nebo hotově na recepci GRK před zahájením akademie.

Přihlášky telefonicky na 603 721 447/Ivan Mareš/ nebo na recepci GRK tel. 602 248 424
Trenink probíhá ve všední dny od 7.30-16.00 hod