Služby

Jídelní lístek

Restaurace Kolkovna

Restaurant KOLKOVNA Karlštejn je součástí řetězce restaurací, který je provozován pod názvem KOLKOVNA RESTAURANTS. Snahou tohoto konceptu je vytvářet místa, kde dynamická současnost tradici nepopírá, ale vzdává jí hold. Při návrhu interiérů restaurantů je nutné mít stále na mysli hosta, aby již při vstupu pocítil, že je vždy vítán, cílem je vytvářet prostředí s jedinečnou atmosférou, ve kterém se budou cítit dobře různé kategorie hostů, což se nám, jak se domníváme, povedlo. Pod názvem KOLKOVNA RESTAURANTS provozujeme již sedm restaurantů v České a Slovenské republice. Restaurant KOLKOVNA Karlštejn se stává osmým v pořadí a zajistí pro vás veškeré gastronomické služby. Posezení v restaurantu KOLKOVNA Karlštejn, v klimatizovaných prostorách klubové části, která je určena především pro členy, ale i na přilehlých terasách, nabízí jedinečný pohled na panorama golfového hřiště i hradu Karlštejn. Tým zkušených kuchařů je připraven vám nabídnout gastronomii na vysoké úrovni založenou nejenom na vynikajících čerstvých lokálních surovinách, ale i kvalitních zahraničních produktech od renomovaných dodavatelů. Host prožije skutečný požitek nejenom z chutě a vůně pokrmů, ale i ze způsobu servírování. V nabídce nechybějí zajímavá minutková masa, ryby, tradiční české pokrmy a cukrářské výrobky špičkové kvality. V rámci nabízených služeb zajišťujeme uspořádání rautů, galavečeří, zahradních slavností a privátních oslav pro všechny příležitosti. Zajištění občerstvení během golfových turnajů je pro nás samozřejmostí.

Bogner

Společnost Bogner je světoznámá luxusní značka. V České republice má zastoupení od roku 2002. Tato firma se zaměřuje na exkluzivní sportovní oblečení. Pod vedením Willyho Bognera ml. a jeho ženy Soni dnes představuje více než devět kolekcí a přesahuje daleko za obor oděvnictví. Bognerův typický sportovní styl se promítá od golfu ke snowboardingu, na taneční parket, od parfémů až k filmu. Značka prostřednictvím výrobků, služeb a medií vyjadřuje svou vášeň pro sport, styl a kvalitu. Představa návrhářů byla zkombinovat sport s estetikou, odolnost se stylem.


Základní info o společnosti:

Revoluční čistota bez použití vody.

No-H2O je unikátní technologie na suché mytí vozidel, motocyklů a jízdních kol a jiného vybavení. Systém bez vody změkčuje a obaluje částice nečistot, čímž vytváří emulzi, kterou lze jednoduše a bezpečně setřít utěrkou z mikrovlákna.

Filozofie společnosti:

No-H2O myslí ekologicky. Záleží nám na životním prostředí, a proto se specializujeme na revoluční MYTÍ BEZ VODY. Neplýtvat vodou je v dnešní době obrovsky důležitý krok.

Naše produkty jsou velmi snadno biologicky odbouratelné. Neobsahují žádná rozpouštědla ani kyseliny a tím se významně odlišují od konkurenčních výrobků.

Zkrátka se snažíme, aby z naší planety bylo alespoň o trochu krásnější místo.

Ceník mycích programů:

  • Exterier + interier 1190 Kč
  • Exterier 490 Kč
  • Interier - kůže + 290 Kč
  • SUV+VAN. +20%
  • Extremně znečištěný vůz +20%

Marshalská Akademie

Chcete se zdokonalit ve své nové profesi?

Využijte služeb Karlštejnské Maršálské Akademie

JEDNÁ SE O PRAKTICKÝ 8 HODINOVÝ TRÉNINK MARŠÁLA NA PRESTIŽNÍM HŘIŠTI GOLFOVÉHO RESORTU KARLŠTEJN
POD VEDENÍM ZKUŠENÉHO LEKTORA A KOUČE IVANA MAREŠE

Obsahem je :příprava na službu, spolupráce s recepcí, greenkeperem, starterem….
Dodržování časových limitů, sledování tempa hry, dodržování pravidel golfu a místních pravidel, praktická řešení vzniklých situací, činnost při turnajích, spolupráce s promotéry turnajů a další.…

Výstupem z tohoto treninku je závěrečná písemná zpráva se zhodnocením a návrhem opatření pro další profesní růst.

Certifikát o absolvování Karlštejnské Maršálské Akademie

Cena jednodenního treninku/7.30-16.00/včetně oběda je 1800 Kč, s možností zahrát si 9 jamek po skončení treninku za 400Kč.

Platba kartou nebo hotově na recepci GRK před zahájením akademie.

Přihlášky telefonicky na 603 721 447/Ivan Mareš/ nebo na recepci GRK tel. 602 248 424
Trenink probíhá od 20.4.2013 ve všední dny od 7.30-16.00 hod