Services

Bogner

The Bogner company is a world famous luxury brand. It has been represented in the Czech Republic since 2002. The company focuses on exclusive sportswear. Under the leadership of Willy Bogner jr. and his wife Soni, today it represents more than nine collections and reaches far beyond the clothing field. Bogner‘s typical sporty style is reflected in golf and to snowboarding, on the dance floor, from perfumes to movies. The brand through products, services and media expresses its passion for sport, style, and quality. The idea of the designers was to combine sport with aesthetics, and durability with style.


Základní info o společnosti:

Revoluční čistota bez použití vody.

No-H2O je unikátní technologie na suché mytí vozidel, motocyklů a jízdních kol a jiného vybavení. Systém bez vody změkčuje a obaluje částice nečistot, čímž vytváří emulzi, kterou lze jednoduše a bezpečně setřít utěrkou z mikrovlákna.

Filozofie společnosti:

No-H2O myslí ekologicky. Záleží nám na životním prostředí, a proto se specializujeme na revoluční MYTÍ BEZ VODY. Neplýtvat vodou je v dnešní době obrovsky důležitý krok.

Naše produkty jsou velmi snadno biologicky odbouratelné. Neobsahují žádná rozpouštědla ani kyseliny a tím se významně odlišují od konkurenčních výrobků.

Zkrátka se snažíme, aby z naší planety bylo alespoň o trochu krásnější místo.

Ceník mycích programů:

  • Exterier + interier 1190 Kč
  • Exterier 490 Kč
  • Interier - kůže + 290 Kč
  • SUV+VAN. +20%
  • Extremně znečištěný vůz +20%